Czy telewizje lokalne sa lepsze od ogolnokrajowych


Czy telewizje lokalne sa lepsze od ogolnokrajowych Podczas tych imprez międzynarodowych, wiele osób miało możliwość korzystania z Salwadoru gościnność, bogatą historię i urok stolicy.

W 1975 roku Ernest Borgnine, który zdobył jedną statuetkę i pojawiają się w wielkich hollywoodzkich filmach jak „Marty” (1955), „McHale za Navy” (1962), „Na Zachodzie bez zmian” (1979) i „Wszystkie psy Idź do Nieba: Serial „(1999), odwiedził San Salvador. Ale Borgnine nie jedyna amerykańska gwiazda który odwiedził to miasto. Top artystów – od każdej dziedzinie muzyki i kinematografii, spektakli musicalowych kalibru, kultury, itp – i gwiazda sportowców odwiedził San Salvador, w tym Marcel Marceau (mim), Sarah Vaughan (Singer), Jean-Claude Killy (1968 mistrz olimpijski), Shakira (piosenkarka Kolumbii), Susan Strasberg (aktorka) i Leon Uris (autor).

Rzeczywiście San Salvador jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Ameryce Łacińskiej. Jest domem dla niektórych z najlepszych hoteli, restauracji, dyskotek i klubów słynnych sportowych. Oprócz oferowania doskonałej restauracji i klubów nocnych, SS to miasto kultury i sztuki.

Czy telewizje lokalne sa lepsze od ogolnokrajowych

San Salvador, największe miasto w kraju, jest bardzo żywa miejscowość o bogatej historii, tradycji i kultury, gdzie można znaleźć jedne z najlepszych muzeach i galeriach w Ameryce Środkowej.

J. Guzman Muzeum Narodowe David, na przykład, przedstawia dowody archeologiczne z różnych kultur w kraju -Od Pokamanes, Lencas do Chortis i Pipiles. Przepych starożytnego xml online viewer Salwadoru! W kolekcji znajdują się liczne rzeźby światowej klasy: Legendarny Gran Estela de Tazumal Z Chac-Mool, Casa Blanca, Disco Solar de Cara Sucia, tym Xipe Toteo – jeden z najbardziej rozbudowanych w Ameryce Środkowej. To muzeum zostało założone przez prezydenta Rafael Zaldívar w 1883 roku.

Czy telewizje lokalne sa lepsze od ogolnokrajowych

Tradycyjne rynki

Istnieje kilka rynków w Salwadorze. Na tych rynkach można kupić niemal wszystko.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *